فیلم سازی
در حوزه فیلمسازی، با توجه به طیف گسترده و تنوع کمّی و کیفی محصولات تولیدی در این زمینه، موسسه فرهنگی هنری قاب سبز کوشیده است ضمن به کارگیری ار تجهیزات مدرن و روزآمد سینمایی و همچنین بهره مندی از عوامل مجرب و حرفه ای، همواره برترین تولیدات را خلق نماید. حاصل این تلاش تولید ده ها تیزر، کلیپ، مستند صنعتی، تبلیغاتی، آموزشی و همچنین تهیه و تولید شش فیلم سینمایی است که در ادامه به معرفی بخشی از این تولیدات می پردازیم .
چاپ و نشر
در حوزه چاپ و نشر، تلاش پرسنل موسسه بر آن بوده است که با بهره مندی ار توان فنی و ماشین آلات مدرن چاپ، همچنین استفاده از ایده های خلاقانه و نوین در مراحل طراحی، خدمات جامع و مناسبی به مشتریان ارجمند ارائه شود . چاپ و انتشار بانک ها اطلاعاتی نظیر شناسنامه سبز(نخستین بانک اطلاعاتی و شناسنامه فعالیت های زیست محیطی کشور)، کتاب نقره ای(نخستین بانک اطلاعای سینمای ایران و جهان)، تولید محتوا و انتشار ده ها عنوان کتاب، نشریات تخصصی و عمومی، ویژه نامه، بروشور و کاتالوگ اشاره کرد .
برگزاری مراسم
موسسه فرهنگی و هنری قاب سبز با تجربه ای پربار در اجرای ده ها مراسم از جمله برگزاری همایش، جشنواره، نمایشگاه، سمینار، کارگاه آموزشی، کنسرت، جشن های سازمانی و ... طی نزدیک به دو دهه فعالیت در این زمینه، صاحب سبک در طراحی و اجرای مراسم مختلف است . در ادامه به بخشی از فعالیت های اجرایی موسسه در حوزه برگزاری مراسم اشاره خواهد شد .

فیلم سازی

فیلم سازی

کلیپ
مستندصنعتی،تبلیغاتی
مستند آموزشی
تیزر
انیمیشن
فیلم سینمایی و داستانی

برگزاری مراسم و سمینار

استارت آپ
سمینار و کارگاه آموزشی
نمایشگاه
همایش
جشنواره
جنگ ها و جشن های سازمانی

برگزاری مراسم

چاپ و نشر

چاپ و نشر

انجام شاحه های گوناگون زیر مجموعه چاپ و همچنین نشر نیز بخش گسترده دیگری از دامنه های فعالیت ماست . در این بخش به معرفی کلی این مجموعه می پردازیم و با کلیک بر روی دکمه می توانید جزئیات را تماشا نمایید .

بروشور و کاتالوگ
پروژه های بانک اطلاعاتی
چاپ کتاب
نشریات و ویژه نامه ها

آدرس:

تهران، خیابان کارگر شمالی، جنب مرکز قلب تهران، پلاک ۱۴۴۴ واحد ۴

تلفن: ۸۸۳۳۰۲۴۸

bb

تلفکس: ۸۸۳۳۰۲۴۹

ایمیل: info@ghabesabz.com

 تماس با ما

فرم تماس با شرکت